نوتاری آنلاین (Notarycam) یا نوتاری کم چیست و چگونه انجام می شود؟

notarycam

NotaryCam دسترسی آنلاین به دفاتر اسناد رسمی با مجوز دولتی و دفاتر اسناد رسمی CGFNS بین المللی (CGFNS) را فراهم می کند. با کمک NotaryCam شما نیازی به مراجعه حضوری به کنسولگری یا دفاتر اسناد رسمی و یا ارسال مدارک خود به CGFNS نخواهید داشت. برای استفاده از خدمات NotaryCam، شما به فایل مدارک، پاسپورت و یک دستگاه کامپیوتر مجهز به وب کم، نیاز دارید. برای تکمیل گواهی محضری و رسمی خود از طریق NotaryCam، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

فرایند انجام Notarycam:

تهیه مدارک

مدارکی را که برای تکمیل گواهی محضری و رسمی مورد نیاز است، آماده کنید. این مدارک شامل مواردی که باید از وب سایت CGFNS دانلود کنید، نیز می شوند. بهتر است قبل از انجام فرایند، مدارک خود را امضا نکنید؛ چرا که در پروسه تحویل مدارک و تایید آن ها توسط سردفتر، ممکن است مجبور باشید آن ها را در حضور شاهدین، به صورت الکترونیکی امضا کنید.

بارگزاری مدارک

اطلاعات مربوطه را وارد کنید و مدارک مورد نیاز را در سایت بارگذاری کنید. توصیه می کنیم که تمامی مدارک را با فرمت PDF ارسال کنید. با این حال، مدارک در فرمت های JPEG، PNG و سایر فرمت ها نیز مورد قبول هستند.

تعئین زمان نوتاری

جلسات NotaryCam به صورت 24 ساعته و در تمام 7 روز هفته، در دسترس هستند. برای درخواست یک وقت ملاقات، NotaryCam تمامی اطلاعات مورد نیاز برای آغاز یک جلسه درخواستی را اختیارتان قرار میدهد.

انجام نوتاری

از وب کم کامپیوتر خود، برای برقراری ارتباط رودررو با NotaryCam استفاده کنید. مسئول رسیدگی به پرونده و درخواست ها شما می تواند اطلاعات تکمیلی برای پیوستن به جلسه آنلاین را از طریق چت و یا پیام صوتی، در اختیارتان قرار دهد. در طول یک جلسه، مسئول رسیدگی به پرونده، پاسپورت شما را کنترل می کند تا هویت شما احراز و تایید شود. شما در طول یک جلسه مدارک را به صورت الکترونیکی امضا می کنید و این مدارک توسط کارمند NotaryCam مهر می شوند.

پرداخت هزینه نوتاری

پس از اتمام جلسه، از شما خواسته می شود که هزینه مربوطه را پرداخت کنید. به ازای هر یک مدرک مورد بررسی، هزینه 25 دلار آمریکا از شما دریافت می شود. این هزینه از طریق کردیت کارت و یا PayPal قابل پرداخت است.

پس از اتمام جلسه، مسئول رسیدگی به پرونده مدارک شما را مستقیما به CGFNS ارسال می کند تا مجموعه با توجه به سیاست ها و مراحل قانونی استاندارد، مدارک را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهد.

نمونه ای از خروجی نهایی فرم نوتاری در زیر آمده است.

نوتاری آنلاین پرستاری

 

(8) رای، میانگین: 3
NCLEX-CVS
مسیر ثبت نام NCLEX-CVS
NCLEX-nysed
مسیر ثبت نام NCLEX-Nysed

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  ببخشید نوتاری کاغذی چه تفاوتی با نوتاری آنلاین داره؟

  پاسخ
  • در صورتیکه سازمان CGFNS‌ نوتاری کاغذی بپذیرد فرقی ندارد هر دو در هر حالت نوتاری هستند ولی شانس پذیرش نوتاری آنلاین جون توسط سازمانی انجام میشود که مورد تایید CGFNS هست ۱۰۰٪ هست.

   پاسخ
 • انجام نوتاری آنلاین توی چه پلتفرمی انجام میشه؟

  پاسخ
 • سلام. آیا برای نوتاری آنلاین بایدپاسپورت امضا شده باشه ؟قسمتی که لینک میاد برای اسکن چهره و پاسپورت نوشته پاسپورت امضا شده باشه.درسته یا نیازی نیست؟

  پاسخ
  • سلام بستگی به فرم مصاحبه کننده داره در اکثر مواقع از شما درخواست امضای پاسپورت میشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست